O mnie

Konrad

   Filmem zajmuje się od ponad 10 lat, a sam mam 29 lat oraz ponad 60 wesel doświadczenia. Postanowiłem stworzyć Studio Gorzko, aby pokazać Wam najpiękniejszy dzień Waszego życia moimi oczami.  Jeśli chcecie wspominać ten dzień ze wzruszeniem, a po chwili uśmiechem na twarzy, to myślę jesteście we właściwym miejscu. 

Film to moja największa pasja. Oczywiście nie tylko tworze, ale i oglądam, bo od tego wszystko się zaczęło. Filmy, które mógłbym oglądać bez znudzenia, setki razy to przede wszystkim Czas Apokalipsy, 12 gniewnych ludzi, czy cała twórczość Davida Finchera, albo choćby Tarantino do 2012 roku. Dla mnie film to przygoda, i w taką podróż też chce Was zabrać.

Oprócz filmu uwielbiam sport. Kiedyś uczestniczący, a teraz bardziej kibicujący :) Choć dobrą trasą rowerową nie pogardzę. Kamerę pierwszy raz wziąłem do ręki, żeby nagrać kumpli jeżdżących na deskach i rowerach, więc wszystko to się ze sobą łączy. Z każdej podróży mniejszej i większej staram się przywieźć jakąś pamiątkę filmową, więc kamera mnie nie odstępuję nawet w trakcie wakacji i podróży, które uwielbiam.

Nie samymi weselami człowiek żyje. Oprócz wesel kręcę reklamy do internetu, mam na swoim koncie dwa długometrażowe filmy dokumentalne, teledyski i inne tego typu pracę, które rozwijają mnie kreatywnie. 

   Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami (nie tylko wesel). Z miłą chęcią będę Wam towarzyszył podczas tego ważnego dla Was dnia. Mam nadzieję, że stworzymy film, do którego będziecie wracać latami.

P.S. Jak człowiek musi gdzieś wstawić swoje zdjęcie, orientuje się jak mało ich ma, jak to mówią "szewc bez butów chodzi" :)

Pozdrawiam, Konrad Królczyk.

Kraków (ale działamy na terenie całej Polski)

kamerzysta na wesele, unikalny film ślubny, nietypowy film ślubny, nagradzane filmy ślubne, artystyczny film ślubny, oryginalny teledysk ślubny,  VIP ślub, VIP wesele, dron na wesele, wesele w 4K, film ślubny w 4K, slow motion film ślubny,  wedding videographer Cracow, film, luxury destination wedding cinematography, wedding storytelling videography, unique storytelling, vip wedding, film z wesela, kamerzysta kraków, kamerzsyat śląsk, film z wesela rustykalnego, rustykalne wesele, boho film, film z wesela zakopane

®2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Studio Gorzko
Filmy z wesela studio gorzko