ja .jpg

O mnie

IMG_5848-1.jpg

Konrad

   Filmem zajmuje się od ponad 10 lat, mając 29 lat oraz ponad 80 wesel doświadczenia. Postanowiłem stworzyć Studio Gorzko, żeby tworzyć dla Was filmy warte oglądania. Jeśli szukacie filmów z wesela, które wzbudzają emocje, które nie powielają schematów, które są estetyczne i z dobrą muzyką, to myślę jesteście we właściwym miejscu. 

Film to moja największa pasja. Oczywiście nie tylko tworze, ale i oglądam, bo od tego wszystko się zaczęło. Filmy, które mógłbym oglądać bez znudzenia, setki razy to na pewno Czas Apokalipsy, 12 gniewnych ludzi, cała twórczość Davida Finchera, albo choćby Larsa von Triera. Film to dla mnie przygoda, i w taką podróż chce Was zabrać :)

Oprócz filmu uwielbiam sport. Kiedyś jako zawodnik, a teraz bardziej "kibicujący". Choć dobrą trasą rowerową nie pogardzę. Kamerę pierwszy raz wziąłem do ręki, żeby nagrać znajomych jeżdżących na deskorolkach i rowerach, tak zaczęła się pasja. Moją drugą miłością są podróże. Z każdej z nich mniejszej i większej staram się przywieźć jakąś pamiątkę filmową, więc kamera mnie nie opuszcza nawet w trakcie wakacji i odpoczynku.

Nie samymi weselami człowiek żyje. Oprócz wesel mam na swoim koncie trzy długometrażowe filmy dokumentalne. Kręcę również krótsze formy reklamowe, teledyski, filmy z wydarzeń (może minęliśmy się na jakimś festiwalu muzycznym) i wiele innych ruchowych obrazków, wszystko to co rozwija kreatywnie. 

   Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami (nie tylko z wesel). Z miłą chęcią będę Wam towarzyszył podczas tego ważnego dla Was dnia. Mam nadzieję, że stworzymy film, do którego będziecie wracać latami, a moje doświadczenie pomoże wypaść Wam swobodnie i naturalnie przed obiektywem.

P.S. Jak człowiek musi gdzieś wstawić swoje zdjęcie, orientuje się jak mało ich ma, jak to mówią "szewc bez butów chodzi" :)

Pozdrawiam, Konrad Królazyk.