top of page
ja .jpg

o mnie

ja aaton.png

Konrad

   Filmem zajmuje się od ponad 10 lat, mając 29 lat oraz ponad 80 wesel doświadczenia. Postanowiłem otworzyć Studio Gorzko, żeby tworzyć dla Was filmy do których będziecie wracać latami. Jeśli szukacie filmów z wesela, które wzbudzają emocje, które nie powielają schematów, które są estetyczne i z dobrą muzyką, to myślę jesteście we właściwym miejscu. 

Film to moja największa pasja. Oczywiście nie tylko tworze, ale i oglądam, bo od tego wszystko się zaczęło. Oprócz filmu uwielbiam sport. Kiedyś jako zawodnik, a teraz bardziej "kibicujący". Choć dobrą trasą rowerową nie pogardzę. Kamerę pierwszy raz wziąłem do ręki, żeby nagrać znajomych jeżdżących na deskorolkach i rowerach, tak zaczęła się pasja. Moją drugą miłością są podróże, ale te z plecakiem i poznawaniem innych kultur. 

Nie samymi weselami człowiek żyje. Oprócz wesel mam na swoim koncie trzy długometrażowe filmy dokumentalne. Kręcę również krótsze formy reklamowe, teledyski, filmy z wydarzeń (może minęliśmy się na jakimś festiwalu muzycznym) i wiele innych ruchowych obrazków, wszystko to co rozwija kreatywnie. 

   Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami (nie tylko z wesel). Z miłą chęcią będę Wam towarzyszył podczas tego ważnego dla Was dnia. Mam nadzieję, że stworzymy film, do którego będziecie wracać latami, a moje doświadczenie pomoże wypaść Wam swobodnie i naturalnie przed obiektywem.

Pozdrawiam, Konrad Królazyk.

bottom of page