top of page
Bride and Groom Hug

Najczęściej zadawane pytania 

Na jakim obszarze działasz?
Jestem z Krakowa i głównie działam na terenie Małopolski i Śląska, ale dojadę wszędzie tam gdzie mnie zaprosicie. Może być to Gdańsk, Warszawa, Jasieniów, Kraków czy Paryż.

Czy pracujesz sam?
Głównie robie film sam, ale to nie oznacza, że mam mniej materiału czy czegoś nie nakręcę. Montuje film tak, że w pojedynkę jestem wstanie zrobić na prawdę dobrą historię. Druga osoba to dla Was większy koszt, a dla mnie mniejsza swoboda twórcza. Również dzięki temu jestem mniej zauważony na weselu, działam na drugim planie, chce być dla Was miłym dodatkiem, a nie udręką. Oczywiście współpracuje z innymi operatorami, więc nie ma problemu jeśli sobie zażyczycie większą liczbę osób nagrywających Wasz wspaniały dzień.
Ile trzeba czekać na gotowy film weselny?
Gotowy film oddaje przeważnie do 3 miesięcy, ale krótką wersję filmu dostaniecie znacznie szybciej, po ok. miesiącu.
Jak zarezerwować termin?
Termin rezerwuje w 100% po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku.
Czy najniższy pakiet jest wystarczający?
Tak oczywiście, pakiet tańszy różni się od droższych pakietów głównie skróconymi godzinami pracy. Nagrywam wszystko tak jak przy droższych pakietach, jedynie omijają mnie oczepiny. Jeśli Wam nie zależy na oczepinach, bardzo długim filmie i długich przygotowaniach to śmiało polecam ten pakiet.
Co jeśli jesteśmy z daleka, jak podpisać umowę?
Z wieloma parami podpisuję umowę drogą mailową. Możemy porozmawiać telefonicznie, przez Skypa lub mailowo. Podpisaną umowę wysyłam wtedy na maila, i Wy odsyłacie mi podpisaną umowę.
Co otrzymujemy na koniec?
Po miesiącu otrzymujecie pełen emocji film z Waszego wesela w formie elektronicznej na Youtube lub Vimeo. Po okresie 2 miesięcy otrzymujecie piękne rustykalne pudełko, w którym znajduje się gałązka-pendrive z Waszym filmem, długą wersją oraz krótką. Filmy możecie sobie bez przeszkód kopiować i nagrywać na inne pendrive i płyty.
bottom of page